Česky | English | Nederlands | Deutsch | Polski
Telefon: +420 737 284 165
E-mail: hchbludicka@gmail.com

ONLINE REZERVACE
  • V chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v obci Josefův Důl...Horská chata Bludička v Josefově Dole
  • ...v příjemném prostředí s rozlehlou zahradou se nachází horská chata Bludička.Ubytování Josefův Důl - Jizerské Hory
  • Přes léto můžete relaxovat u bazénu, nebo využít množství okolních cyklostezek.Ubytování Jizerské hory
  • V zimě chatu určitě taky navštivte. Bludička i okolí Josefova Dolu jsou přes zimu malebné...Chata Bludička
  • K dispozici jsou kilometry upravených běžkařských tratí...Jizerské Hory - Běžky
  • ....a oblíbené ski areály Bukovka, Lucifer nebo Tanvaldský Špičák a další.Josefův Důl - Ski Areály
  • Interiér chaty je nově zrekonstruovaný. Kuchyň poskytuje veškeré myslitelné vybavení. Levné Ubytování
  • Ve společenské místnosti pak můžete společně s přáteli večer posedět u sklenky vína...Chyty Josefův Důl v Jizerských horách
  • ...nebo si po dlouhém dni odpočinout v jednom z pěti pokojů s vlastním sociální zařízením.Nabidka Ubytování

Dovolená na Bludičce = méně oblečení i starostí

Při cestě na dovolenou nám většinou nejvíce místa zabere oblečení. Před odjezdem vše 3x přebalíme abychom zjistili, co chybí a co se ještě vejde. Většinou nic. Co chybí zjistíme až na místě. Pak se zbytečně stresujeme nedostatkem oblečení, nebo naopak jeho nadbytkem ve znečištěné podobě. Především děti jsou na špinavé prádlo experti.

Nemusíte si k nám brát hory oblečení, nemusíte se stresovat, když si děti něco ušpiní. Od Září 2013 si u nás vše jednoduše vyperete.

Hostům umožňujeme využít pračku, která je instalována v technické místnosti.  K dispozici je nová jednoduše ovladatelná pračka s vrchním plněním.  Volili jsme takovou, do které se vejde dost prádla a vypere 6kg najednou. Díky vysokým otáčkám (1200/min.) je vše po vyprání v zásadě jen vhlké. Pračka nabízí odložený start. Na displeji vidíte jak dlouho se prádlo bude prát, nemusíte tak čekat až dopere a mezitím můžete vyrazit na krátký výlet. Na pračce je k dispozici jednoduchý návod, ze kterého v snadno vyčtete jaký program bude právě pro vaše prádlo nejlepší.

Pánové, nechceme vás podceňovat, ale pokud je to jen trochu možné, přenechte tuto činnost raději na svých drahých polovičkách. Z praxe víme, že ženy mají větší cit pro volbu programů a míchání, respektive nemíchání různých barev dohromady.

Prádlo budete určitě chtít usušit, proto jsme připravili i praktický přenosný sušák s kolíčky.

Bohužel, momentálně neposkytujeme zdarma prací prášek. Pro praní využíváme ekologické prášky, které jsou ekonomicky nákladnější a kvůli nové pračce, nechceme tento zvyk měnit. Můžete si přivézt vlastní a pokud se myšlenkou na zabalení prášku nechcete trápit, je možné ho zaběhnout koupit do nedalekého obchodu. Pračka je nově instalována a my potřebujeme zjistit, jak bude klienty využívána. Podle toho se rozhodneme, zda ekologický prášek dáme zdarma k dispozici. Snad nám tento nedostatek odpustíte. Určitě vymyslíme, jak ho rychle odstranit.

Víme, že lákat na praní prádla na Bludičku není nejvhodnější, tak jen mějte na paměti, že u nás je k dispozici i pračka a pokud dojde k nějaké prádlo-znečišťující nehodě, můžete si ho bez problémů vyprat.