+420 737 284 165 hchbludicka@gmail.com

Co o Bludičce říkají ti co u nás bydleli?

Přečtěte si recenze našich hostů

Co o Bludičce říkají ti co u nás bydleli?

Přečtěte si recenze našich hostů

Recenze chaty Bludička a reference návštěvníků


Další dávku recenzí naší chaty, najdete na portálu e-chalupy.cz.
Všem návštěvníkům chaty Bludička za recenze moc děkujeme a těšíme se na ně opět u nás v Josefově Dole. 

Takovou kvalitu za takovou cenu nikde jinde nenajdete

Klient: Tomáš
Bezvadné ubytování za bezvadnou cenu! Za těch X let cestování po ČR je toto nejlepší, nejhezčí a nejkvalitnější ubytování, co jsme zažili. Chata je krásná, čistá, útulná, našli jsme v ní veškerý komfort. Je vidět, že pan majitel se o chatu velice dobře stará a perfektně ji udržuje – nejen chatu ale i zahradu. Navíc je velice vstřícný, ochotný, se slušným chováním. A to vše za velice dobrou cenu. Troufám si říct, že takovou kvalitu za takovou cenu nikde jinde nenajdete! Na Bludičce jsme strávili dovolenou již 2x – týden v zimě a týden v létě, a rozhodně se plánujeme opět vrátit. Pokud člověk jede s přáteli a dětmi, nemá cenu riskovat ubytování s horším standardem a dovolenou si tím zkazit, proto raději volíme jistotu. Všem vřele doporučuji.

 

Velmi dobré ubytování pro rodiny s dětmi

Klient: Zuzana
Všem doporučuji jak v zimě, tak v létě.Již několik let s přáteli navštěvujeme tuto chatu v letním i zimním období. VŽDY jsme se setkali s dobrým a vstřícným přijetím, naprosto čistým prostředím uvnitř chaty i upraveným okolím. V letním období je pro rodiny s dětmi ubytování velmi dobré k dispozici jsou skluzavka, houpačka, pískoviště, případně bazén(ten i pro dospělé). Každý rok nás majitel překvapí novými vylepšeními. Tak čisto a uklizeno při příjezdu jako na této chatě jsme se nikde jinde nesetkali!!! Poměr cena a kvalita překračuje standardy ubytování v ČR. Mohu směle doporučit všem zájemcům. V zimě dobré lyžování pro rodiny s dětmi nebo pro běžkaře. V létě na kola, na podzim na skvělé borůvky a houby!

Čisto a útulno

Klient: Babeta
Chata se nachází v krásné, pečlivě udržované zahradě, všude čisto, útulno. Majitel je velmi milý a ochotný. Všem vřele doporučuji. Ideální pro relax a odpočinek.

Výborný přístup a čistota

Klient: Marie Lišková
Vše v pořádku, výborný přístup a zařízení, čistota, rozhodně doporučujeme. Náhodou jsem narazila na tyto stránky a musím potvrdit kladná hodnocení. Na pensionu jsme byli v zimě a vše OK, přístup majitele, pěkné zařízení, čistota. Také nás ubytovávala starší paní správcová ze sousedství a vše dobře vysvětlila. Pension doporučujeme. Marie Lišková, Říčany

 

Všude je čisto a uklizeno

Klient: Alena
Na horské chatě Bludička jsem v zimě strávil báječnou dovolenou s celou rodinou. Všude je čisto, uklizeno, s majitelem je báječná domluva o všem. Chata je v krásném prostředí Jizerských hor a už máme zamluvenou i letní dovolenou, děti se mohou koupat v bazénu, společně vyrazíme na kolech, už se moc těším a vřele doporučuji všem.

Krásné, čisté a skvěle zařízené

Klient: Věra Lešková
Chceme touto cestou ještě jednou poděkovat za profesionální přístup pana majitele,který nám vše ochotně vysvětlil a doporučil co všechno můžeme v tomto regionu vidět a zažít. Navštívili jsme spoustu podobných zařízení včetně hotelů jak doma tak v zahraničí ale tak pěkně zařízenými pokoji a společnými prostory ale také hlavně mikroskopickou čistotou tohoto zaří zení, jsme se nikde nesetkali. Vřele a s čistým svědomim doporučuji všem, kdo by měl zájem o návštěvu tohoto kraje a této chaty “Bludičky” S pozdravem Věra Lešková Karlovy Vary

Bude se vám u nás líbit?

Jsme přesvědčeni, že bude.